גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המלצות

המלצות

עו"ד יואב רז ( משרד עו"ד איתן ש.ארז ושות)

משרד עו"ד איתן ש.ארז ושות'
מהיכרות הקצרה אך האינטנסיבית שלי עם ברק, אוכל להעיד כי ברק הנו אדם אסרטיבי, בעל כושר התבטאות גבוה ומתחייב להשלמת המטרה העומדת בפניו באופן המקצועי והטוב ביותר. ידוע לי כי ברק מלווה בימים אלו פרוייקט מורכב בתחום ההתחדשות העירונית מסוג תמ"א 38/2 באזור המרכז. מדובר בפרוייקט יוקרתי לפיו יהרסו כ-26 דירות לטובת הקמת מגדל בן 20 קומות. אני סבור ובטח כי ברק יהיה נכס משמעותי לכל ארגון אליו יצטרף

עו"ד מני קורן- משרד עו"ד מני קורן

מלבד הידע והנסיון הרבים שרכש ברק, אשר יבטיחו את זכויות הנוגעים בדבר, אוכל להעיד לא רק על מקצועיותו, אלא גם על יושרו ועל נועם הליכותיו – דבר שתורם רבות לכל עסקה, גם בעסקאות מקרקעין מסובכות. אין ספק שבחירה במר ברק בר לב לליווי פרוייקט מהסוגים שבנדון הנה צעד נבון וחכם.

ד"ר כהן אילן - מכון אורטופדי

פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) - דרך אבא הלל סילבר 53, רמת גן
אני מאד מרוצה מהטיפול השוטף והמקצועי הניתן לי, פניותיי נענות במהירות, מקצועיות ואדיבות. אני שמח להמליץ בחום על ברק בר לב ובפרט על בר לב - מומחים בארגון דיירים לתמ"א 38, וזאת לאור השירות המסור היסודי לו אני זוכה. במציאות של ימינו נדיר מאד למצוא אנשים כמו אנשים שכמותך בר לב.

ה"ה גרינברג

תמ"א 38/2 - ליונל ווטסון, חיפה
הנדון: ברק בר לב רצינו להביע את הערכתנו. שמחנו שנתקלנו באדם חריף כמוך! עבודתך יסודית, ישרה, מדויקת ועניינית. בידידות רבה ליאת ולירן גרינבר לירן ס.

ה"ה הייקושלר

פרויקט תמ"א 38/1 (חיזוק) - רח' תלפיות 23 רמת גן
בר לב, תודה על ההשקעה, האכפתיות, הסובלנות השרות והיחס האישי. "הבטחתם יונה עלה של זית הבטחתם שלום – בבית הבטחתם אביב ופריחות" הבטחתם, איכות, יוקרה ומקצועיות וקיימת בגדול! בהמון תודה חברות והוקרה,

ד"ר פרת שפירא ומר וינברג גיל

לפני שהחלטנו במי להסמיכו בנושא מורכב כמו זה, חשבנו יסודית לאורך תקופה ארוכה, מכיוון שמדובר בנושא שאין להסמיך בו כל אדם מעצם רגישות וחשיבותו של התהליך, לאחר בדיקה מעמיקה החלטנו להסמיכך ברק בר לב להיות הגורם המלווה בפרויקט שלנו וזאת עקב המלצות רבות ותגובות חיוביות שקיבלנו מגורמים שונים.

ה"ה חלי ואלון אשכנזי

מר ברק בר לב - ברצוננו להדגיש כי אנו סבורים כי עסקת מקרקעין ובפרט עסקת מכר היא אחת העסקאות המשמעותיות ביותר בחיים של כל משפחה בישראל. בין אם מדובר בעסקה לצורכי מגורים, ובין אם מדובר לצורכי השקעה כלכלית, מדובר בעסקה יקרה ומורכבת ודווקא בשל כך כדאי לבחור את האדם הנכון שידאג לא לחסוך בעלויות וכן להשקיע את הנדרש על-מנת לבצע בין היתר את הבדיקות הנדרשות כראוי.

ה"ה פרץ

פרויקט תמ"א 38/2 - אנה פרנק, בת ים
ברק בר לב, ברצוננו להביע לך כמה מילות תודה והערכה על המעקב והטיפול האישי, על המסירות בה טיפלת בנו כל העת על היחס האישי וסבלנות אין קץ. יש בך מכל המידות והתכונות הראויות לציון ולא חסכת במאמץ ובעבודה הראויה לשבח ואני מרגישים היטב את התוצאה. נביע לך תודה רבה וברכה. בהוקרה חן ואורי פרץ

ה"ה אברהמוב

פרויקט תמ"א 38 על-פי תיקון 2 - רח' דבורה הנביאה 4, תל אביב
הנדון :בר לב – מומחים בארגון דיירים לתמ"א 38 מבקשת לומר תודה. על סיוע אינטנסיבי ובמתן מענה לשאלות מסובכות.

ה"ה גולובוב

פרויקט פינוי בינוי - דרך אבא הלל סילבר 53, רמת גן
ברק בר לב היקר, תודה על כל ששיתפת אותנו בידע הרב שיש לך בנושא התמ"א, הארת את ענינו , ואתה ממשיך ללוות אותנו בתהליך ובמסירות רבה. בברכה, גולובוב אילנה

ה"ה פרי יהונתן

פרויקט פינוי בינוי - דרך אבא הלל סילבר 51, רמת גן
חברנו ברק בר לב עקב בכשרון ובידע רב אחר כל התהליכים של תמ"א 38 תוך גילוי יזמה ותושיה רבה, ונרתם בכל מרצו ויכולתו להציל את הפרוייקט ולממשו בהקדם תוך ניצול מכסימלי של זכויות הדיירים בו. אני מברך אותך ברק ומאחל לך הצלחה בהשתלבותך בפרוייקט ההתחדשות העירונית תמ"א 2\38 ובהמשך דרכך.

ה"ה פאק יואל

קומבינציה - - אברהם קריניצי 22 רמת גן
רציתי לשבח את מר ברק בר לב על הליווי המקצועי שהעניק לי בנושא כה מורכב. למן השלב הראשוני, נשאל ברק מספר שאלות קשות בתחום, אך מר ברק בר לב הפגין ידע מקצועי בתחום, על ידי שימת דגש על כל פרט ופרט בתחום התמ"א 38.