גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המלצות

המלצות

עו"ד יואב רז ( משרד עו"ד איתן ש.ארז ושות)

משרד עו"ד איתן ש.ארז ושות'
מהיכרות הקצרה אך האינטנסיבית שלי עם ברק, אוכל להעיד כי ברק הנו אדם אסרטיבי, בעל כושר התבטאות גבוה ומתחייב להשלמת המטרה העומדת בפניו באופן המקצועי והטוב ביותר. ידוע לי כי ברק מלווה בימים אלו פרוייקט מורכב בתחום ההתחדשות העירונית מסוג תמ"א 38/2 באזור המרכז. מדובר בפרוייקט יוקרתי לפיו יהרסו כ-26 דירות לטובת הקמת מגדל בן 20 קומות. אני סבור ובטח כי ברק יהיה נכס משמעותי לכל ארגון אליו יצטרף

עו"ד מני קורן- משרד עו"ד מני קורן

מלבד הידע והנסיון הרבים שרכש ברק, אשר יבטיחו את זכויות הנוגעים בדבר, אוכל להעיד לא רק על מקצועיותו, אלא גם על יושרו ועל נועם הליכותיו – דבר שתורם רבות לכל עסקה, גם בעסקאות מקרקעין מסובכות. אין ספק שבחירה במר ברק בר לב לליווי פרוייקט מהסוגים שבנדון הנה צעד נבון וחכם.

ד"ר כהן אילן - מכון אורטופדי

אני מאד מרוצה מהטיפול השוטף והמקצועי הניתן לי, פניותיי נענות במהירות, מקצועיות ואדיבות. אני שמח להמליץ בחום על בר לב - מומחים בארגון דיירים לתמ"א 38 לאור השירות המסור היסודי לו אני זוכה. במציאות של ימינו נדיר מאד למצוא אנשים כמו אנשים שכמותך.

הגב' מלכה בדש

דבורה הנביאה 4 תל אביב
 הנדון :בר לב – מומחים בארגון דיירים לתמ"א 38 מבקשת לומר תודה. על סיוע במתן מענה לשאלות

ד"ר פרת ומר וינברג גיל

מר לירון סרור

הנדון: ברק בר לב רציתי להביע את הערכתי. שמח שנתקלתי באדם חריף  כמוך! עבודתך יסודית, ישרה, מדויקת ועניינית.   בידידות רבה לירן ס.

משפ' הייקושלר

תלפיות 23 רמת גן
תודה על ההשקעה, האכפתיות, הסובלנות השרות והיחס האישי. "הבטחתם יונה עלה של זית הבטחתם שלום – בבית הבטחתם אביב ופריחות" הבטחתם, איכות, יוקרה ומקצועיות וקיימת בגדול! בהמון תודה חברות והוקרה,

מר יונתן פרי

אבא הלל 51 רמת גן
חברנו ברק בר לב עקב בכשרון ובידע רב אחר כל התהליכים של תמ"א 38 תוך גילוי יזמה ותושיה רבה, ונרתם בכל מרצו ויכולתו להציל את הפרוייקט ולממשו בהקדם תוך ניצול מכסימלי של זכויות הדיירים בו. אני מברך אותך ברק ומאחל לך הצלחה בהשתלבותך בפרוייקט ההתחדשות העירונית תמ"א 2\38 ובהמשך דרכך.

מר יואל פאק

אברהם קריניצי 22 רמת גן
רציתי לשבח את מר ברק בר לב על הליווי המקצועי שהעניק לי בנושא כה מורכב. למן השלב הראשוני, נשאל ברק מספר שאלות קשות בתחום, אך מר ברק בר לב הפגין ידע מקצועי בתחום, על ידי שימת דגש על כל פרט ופרט בתחום התמ"א 38.

גב' אילנה גולובוב

אבא הלל 53
ברק היקר, תודה על כל ששיתפת אותנו בידע הרב שיש לך בנושא התמ"א, הארת את ענינו , ואתה ממשיך ללוות אותנו בתהליך במסירות.