גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המלצות

המלצות

עו"ד יואב רז ( משרד עו"ד איתן ש.ארז ושות)

משרד עו"ד איתן ש.ארז ושות'
מהיכרות הקצרה אך האינטנסיבית שלי עם ברק, אוכל להעיד כי ברק הנו אדם אסרטיבי, בעל כושר התבטאות גבוה ומתחייב להשלמת המטרה העומדת בפניו באופן המקצועי והטוב ביותר. ידוע לי כי ברק מלווה בימים אלו פרוייקט מורכב בתחום ההתחדשות העירונית מסוג תמ"א 38/2 באזור המרכז. מדובר בפרוייקט יוקרתי לפיו יהרסו כ-26 דירות לטובת הקמת מגדל בן 20 קומות. אני סבור ובטח כי ברק יהיה נכס משמעותי לכל ארגון אליו יצטרף

עו"ד מני קורן- משרד עו"ד מני קורן

מלבד הידע והנסיון הרבים שרכש ברק, אשר יבטיחו את זכויות הנוגעים בדבר, אוכל להעיד לא רק על מקצועיותו, אלא גם על יושרו ועל נועם הליכותיו – דבר שתורם רבות לכל עסקה, גם בעסקאות מקרקעין מסובכות. אין ספק שבחירה במר ברק בר לב לליווי פרוייקט מהסוגים שבנדון הנה צעד נבון וחכם.

ד"ר כהן אילן - מכון אורטופדי

פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) - דרך אבא הלל סילבר, רמת גן
אני רוצה להודות לכם ולמשדרכם על ההיענות לטיפול בנושא התמ"א 38 בעיר רמת גן. על ההקשבה והסבלנות ועל עמידה איתנה ודביקות במטרה. על נתינת שירות מעולה, מהיר ומוצלח, על הידע הרב והמקצועיות הרבה. אני מאד מרוצה מהטיפול השוטף והמקצועי הניתן לי פניותיי נענות במהירות ובמקצועיות. אני שמח להמליץ בפה מלא על חברת בר לב נדל"ן ועל ברק בר לב, וזאת לאור השירות המסור והיסודי לו אני זוכה. במציאות של ימינו נדיר מאד למצוא אנשים כמו בר לב. תמיד אוקיר לך את תודתי, יישר כוח ותמשיך לסייע.

ליאת ולירן קונדשט - גרינברג

תמ"א 38/2 - ליונל ווטסון, חיפה
הנדון: ברק בר לב: רצינו להביע את הערכתנו למר בר לב - שמחנו שנתקלנו באדם חריף כמוך! עבודתך יסודית וישרה מדויקת ועניינית. יש לנו רק מחמאות לתאר את הייעוץ הליווי ושיתוף הפעולה בינינו, ההיכרות הנפלאה כבר מזה כ-תשע שנים ובכל העסקאות שבוצעו דרכך בר לב קיבלנו יעוץ מקצועי מדויק לצד כל השקעה והשקעה בנדל"ן ובנכס הנרכש בפרט. הליווי נמשך בסבלנות רבה גם לאחר שלבי הרכישה, תוך כדי השבחה וגם לאחר האיכלוס. נענו לכל שאלה במקצועיות ובהגינות תוך התחשבות בכל הצדדים הקשורים בעסקה ולשביעות רצוננו המלאה. אנו ממליצים על ברק בר לב בלב שלם, מדובר במקצוען אמיתי! תודה לך והמשך שיתוף פעולה פורה. בידידות רבה ליאת ולירן גרינברג

מר רוזן דורון

נדל"ן
לאחר הכרות רבת שנים ולאחר הפעמים הרבות שבה נעזרתי על ידך במתן ייעוץ לפרויקטי נדל"ן מורכבים, ברצוני לנצל את הבמה ולהודות לך מכל הלב על טיפולך הסבלני והמקצועי, האדיב והיעיל. הליווי שהענקת לי לכל אורך הדרך, החל מהצגת החלופות ודרך ניהול המו"מ לחתימה על ההסכמים, נעשו על ידך באופן מקצועי וייחודי. אני מרוצה ממך ומשורתך וממליץ עליך בחום.

אלון גולדשטיין

יואב, רמת גן - תמ"א 38 תיקון 2
ברצוני לנצל הזדמנות זו כדי להודות לחברת בר לב נדל"ן באופן אישי על העבודה הטובה והמסורה, היחסים הנהדרים, ההתחשבות יוצאת הדופן תוך נתינת תשומת לב מיוחדת העבודה המצוינת שאתם עושים וההתמודדות עם כל השאלות, הבקשות, השינויים והגחמות שלנו בכל שלב בתהליך. נתראה ב 2018 הקפה והעוגה עלינו.

סופי ומנחם סילברשטיין

פרויקט פינוי בינוי - רחוב העצמאות, קרית ביאליק
מה עושים כאשר הבית המשותף שבו גרים בעלי דירות שונים הוא חלק ממבנה רכבת ובעלי הדירות בבניינים הצמודים אליו מסרבים לקדם פרויקט על-פי פינוי- בינוי ו/או כחלופה ע"פ תמ"א 38? על מנת לצלוח את המכשול הזה, פנינו לחברת בר לב נדל"ן בראשות ברק בר לב. בר לב ציין בתחילת הדרך כי על מנת לבצע הפרדה בין המבנים, ישנם מספר דברים אשר יש לבחון קודם התהליך. ראשית, יש לבחון באם אכן מדובר ב"בית מורכב" על פי ההגדרה המשפטית בחוק לבית מורכב ("בניין רכבת"), אשר לכל אחד בו אגף נפרד ו/או מתקנים נפרדים, דהיינו חדר מדרגות נפרד ותשתיות עצמאיות. לאחר שהבנו היטב את הדברים, עברנו לתהליך של בחירת יזם מתאים לביצוע העבודות הנדרשות.. הכישרון היה ברור לכולנו עוד בתחילת פגישתנו הראשונה, קיבלנו רמת שירות גבוהה שמלווה יחס חם ותשומת לב לפרטים קטנים והיום אנחנו בשלב של לפני קבלת אישור סופי לתכנית.

חלי ואלון אשכנזי

שלומציון המלכה, תל אביב יפו
ברק בר לב: ברצוננו להדגיש כי אנו סבורים כי עסקת מקרקעין ובפרט עסקת מכר היא אחת העסקאות המשמעותיות ביותר בחיים של כל משפחה בישראל. בין אם מדובר בעסקה לצורכי מגורים ובין אם מדובר לצורכי השקעה כלכלית. מדובר בעסקה יקרה ומורכבת ודווקא בשל כך כדאי לבחור את האדם הנכון שידאג לא לחסוך בעלויות וכן להשקיע את הנדרש על-מנת לבצע בין היתר את הבדיקות הנדרשות כראוי. תודה רבה על המקצועיות, היסודיות, האדיבות והאכפתיות

מר יואב זמיר

המושבה היוונית, ירושלים
פניתי למר ברק בר לב בנושא תמ"א 38 (עיבוי - בינוי) באזור ירושלים. בר לב היה ממצה וקצר ביותר,שקט ואלגנטי. לכל השאלות המורכבות שהצבתי ענה בר לב בנוחות ובטבעיות והתרשמתי מהימנות דבריו. ברק בר לב אדם יסודי ומקצועי מאד, אמין ובעל ביטחון רב ולכן אני ממליץ בחום על שירותיו. מה שבטוח, בסופו של יום בר לב מביא את התוצאה המלאה והרצויה.

הגב' אברהמוב מלכה

פרויקט תמ"א 38 על-פי תיקון 2 - רח' דבורה הנביאה, תל אביב-יפו
מדובר בפרויקט מסוג הריסה ובניה מחדש על-פי תמ"א 38 תיקון 2. המצב החדש הינו בנין בוטיק בן 4.5 קומות שמצוי בשלבי רישוי מתקדמים. אני מבקשת לומר תודה לברק בר לב על סיוע אינטנסיבי ובמתן מענה לשאלות מסובכות.

מר פרי יהונתן

פרויקט פינוי בינוי - דרך אבא הלל סילבר, רמת גן
חברנו ברק בר לב עקב בכשרון ובידע רב אחר כל התהליכים של תמ"א 38 תוך גילוי יזמה ותושיה רבה, ונרתם בכל מרצו ויכולתו להציל את הפרוייקט ולממשו בהקדם תוך ניצול מכסימלי של זכויות הדיירים בו. אני מברך אותך ברק ומאחל לך הצלחה בהשתלבותך בפרוייקט ההתחדשות העירונית תמ"א 2\38 ובהמשך דרכך.

חן ואורי פרץ

פרויקט תמ"א 38/2 - אנה פרנק, בת ים
ברק בר לב: ברצוננו להביע לך כמה מילות תודה והערכה על המעקב והטיפול האישי, על המסירות בה טיפלת בנו כל העת על היחס האישי וסבלנות אין קץ. יש בך מכל המידות והתכונות הראויות לציון ולא חסכת במאמץ ובעבודה הראויה לשבח ואני מרגישים היטב את התוצאה. נביע לך תודה רבה וברכה.

גולובוב אילנה

פרויקט פינוי בינוי - דרך אבא הלל סילבר, רמת גן
אדם חכם, חרוץ וישר שאוהב את הזולת ונרתם בכל ליבו לפעילויות שונות לטובת הציבור. חובה נעימה היא לי לומר לך תודה, על כך ששיתפת אותנו בידע הרב שיש לך בנושא הנדל"ן והתמ"א 38, הארת את ענינו , ואתה ממשיך ללוות אותנו בתהליך ובמסירות רבה. הדרך הייתה מקצועית ומעניינת מאד וללא ספק הוסיפה לנו ידע משמעותי להמשך.

יוסף ונטלי הייקושלר

פרויקט תמ"א 38/1 (עיבוי-בינוי) - רח' תלפיות, רמת גן
נסביר כי מדובר בפרויקט מסוג חיזוק ותוספת על פי תמ"א 38. מבנה בן שש קומות ובסה"כ 17 דירות. ברצוננו לציין לשבח את גישתו העניינית והמקצועית של מר ברק בר לב, הירידה לאחרוני הפרטים ותשומת הלב המרובה שאפשרה לנו ניהול סיכונים שהינו נכון, תוך קבלת שירות איכותי ברמה גבוהה מאד. אנו משוכנעים כי מדדים אלו של איכות, מקצועיות ועמידה בדרישות המזמין מהווים תנאי בסיסי להצלחה. אז... מכל הלב נאמר תודה על הטיפול המסור, ההשקעה, האכפתיות, הסובלנות השרות והיחס האישי. "הבטחתם יונה עלה של זית, הבטחתם שלום – בבית, הבטחתם אביב ופריחות" הבטחתם, איכות, יוקרה ומקצועיות וקיימת בגדול! בהמון תודה חברות והוקרה.

יואל וקרן פאק

קומבינציה - רוקח, רמת גן
רצינו לשבח את מר ברק בר לב על הליווי המקצועי שהעניק לנו בנושא כה מורכב, תחום הנדל"ן והתמ"א 38 בישראל. כבר בשלב הראשוני נשאל בר לב מספר רב של שאלות קשות במסגרת תכנית מתאר ארצית 38. בר לב הפגין ידע רב ומקצועי בתחום, תוך שימת דגש סבלני על כל פרט ופרט ומעבר. התרשמנו מאד מדרך עבודתו של בר לב ונהנו מהופעתו ושלוותו, בידיעה המשפטית הרבה שלו ובכושר המהיר ליישם עובדות שונות תוך התאמתן המלאה לצרכינו השונים. מעבר לכך נוכחנו להכיר את יושרו של ברק בכלל ואת יושרו האינטלקטואלי בפרט שגם בוטא ידו לימים בכל ההליכים בהם נקט. מדובר באדם מהימן וחד, בעל יושרה אישית גבוהה ובעל איכויות אנושיות נעים הליכות ומהווה דוגמה אישית הן כאדם והן כמקצוען.